بلاگ سئولب

متن جایگزین عکس (alt text) برگ برنده شما در مقابل موتورهای جستجوست!

متن جایگزین عکس به کمک نابینایی می‌آید که به دنبال مفهوم دقیق آن تصویر قرار داده شده در متن شماست. پس داشتن آن به کمک موتور جستجو آمده و همچنین سبب تجربه کاربری بهتر می‌شود.

ادامه مطلب

۱۰ راهکار کاربردی برای سئو تصاویر

سئو تصاویر یکی از مهم‌ترین عوامل در بهینه سازی یک سایت است. اینکه سایت شما وردپرس است یا با هر زبان دیگری نوشته شده است تفاوتی نمی‌کند باید سئو تصاویر به درستی رعایت شود.

ادامه مطلب

لینک شکسته (broken link) حکم گل به خودی دارد؟

لینک شکسته (broken link) چیست؟ داشتن درک عمیق از لینک شکسته باعث جلوگیری از زدن گل به خودی می‌شود.

ادامه مطلب

کاهش حجم تصاویر رتبه سایت شما را جا به جا می‌کند؟ چقدر روی سئو تاثیرگذار است؟

کاهش حجم تصاویر آیا می‌تواند رتبه سایت شما را جابه جا کند؟ این سوالی است که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. با ما همراه باشید تا به جزئیات درباره نحوه کاهش حجم تصویر بپردازیم.

ادامه مطلب

تگ کنونیکال (Canonical Tag) چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟

تگ کنونیکال چیست؟ چرا باید از تگ کنونیکال استفاده کنیم؟ canonical tag به ما کمک می‌کند که صفحاتمان را به درستی به گوگل معرفی کنیم.

ادامه مطلب

چطور فایل های pdf را سئو و canonical کنیم؟

آموزش صفر تا 100 بهینه سازی فایل های pdf همراه با کنونیال کردن آنها | فقط 6 دقیقه زمان برای رساندن فایل های pdf خود به صفحه اول گوگل فاصله دارید کلیک کنید.

ادامه مطلب

راهنمای کامل سئو تکنیکال

سئو تکنیکال چیست؟ یکی از مهم‌ترین موارد در سئو همین سئو فنی یا تکنیکال سئو است. در این مطلب با اصول technical seo آشنا می شوید.

ادامه مطلب

آموزش 0 تا 100 انکرتکست [Anchor text] در سئو

انکرتکست نقش پررنگی در سئو و لینک سازی دارد. استراتژی‌های لینک سازی داخلی و خارجی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خوب است نحوه استفاده درست آن را بدانید.

ادامه مطلب