بلاگ سئولب

سئو داخلی (Seo on-page) چراغ سبز سایت است!

سئو on page یا به طور کلی بهینه سازی موتور جستجو در واقع روندی برای به دست آوردن ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو نظیر گوگل است که رعایت کردن اصول آن می‌تواند سایت شما را تکان دهد

ادامه مطلب

utm چیست و چگونه یک utm بسازیم؟

utm چیست و چگونه یک بسازیم؟ utm لینک‌ها، کاربرد، پارامترها و همچنین نحوه ساخت آن در این مقاله بررسی می‌شود و یاد می‌گیرید چطور با UTM بازخورد تبلیغاتی خود را آنالیز و اندازه گیری کنید.

ادامه مطلب

متن جایگزین عکس (alt text) برگ برنده شما در مقابل موتورهای جستجوست!

متن جایگزین عکس به کمک نابینایی می‌آید که به دنبال مفهوم دقیق آن تصویر قرار داده شده در متن شماست. پس داشتن آن به کمک موتور جستجو آمده و همچنین سبب تجربه کاربری بهتر می‌شود.

ادامه مطلب

۱۰ راهکار کاربردی برای سئو تصاویر

سئو تصاویر یکی از مهم‌ترین عوامل در بهینه سازی یک سایت است. اینکه سایت شما وردپرس است یا با هر زبان دیگری نوشته شده است تفاوتی نمی‌کند باید سئو تصاویر به درستی رعایت شود.

ادامه مطلب

لینک شکسته (broken link) حکم گل به خودی دارد؟

لینک شکسته (broken link) چیست؟ داشتن درک عمیق از لینک شکسته باعث جلوگیری از زدن گل به خودی می‌شود.

ادامه مطلب

کاهش حجم تصاویر رتبه سایت شما را جا به جا می‌کند؟ چقدر روی سئو تاثیرگذار است؟

کاهش حجم تصاویر آیا می‌تواند رتبه سایت شما را جابه جا کند؟ این سوالی است که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. با ما همراه باشید تا به جزئیات درباره نحوه کاهش حجم تصویر بپردازیم.

ادامه مطلب

تگ کنونیکال (Canonical Tag) چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟

تگ کنونیکال چیست؟ چرا باید از تگ کنونیکال استفاده کنیم؟ canonical tag به ما کمک می‌کند که صفحاتمان را به درستی به گوگل معرفی کنیم.

ادامه مطلب

چطور فایل های pdf را سئو و canonical کنیم؟

آموزش صفر تا 100 بهینه سازی فایل های pdf همراه با کنونیال کردن آنها | فقط 6 دقیقه زمان برای رساندن فایل های pdf خود به صفحه اول گوگل فاصله دارید کلیک کنید.

ادامه مطلب