درباره ما

درباره ما

داستان ما

تاریخچه سئولب

همه چیز از اینجا شروع شد! سال‌ها پیش در یکی از روزهای بهاری سال 96 در فضای کار اشتراکی دانشگاه شریف، یک ایده ساده اما قدرتمند به ذهنمان رسید؛ ایده ایجاد یک فضای پویا برای اشتراک تجربیاتمان در زمینه سئو! با یک تیم کوچک از علاقه‌مندان به ارتقا دانش سئو، تصمیم به ایجاد یک پلتفرم اینترنتی گرفتیم. بی‌وقفه تلاش کردیم تا فضایی راه‌اندازی کنیم که افراد مختلف بتوانند با استفاده از قدرت سئو، نتایج شگفت‌انگیزی را رقم بزنند. اسمش را سئولب گذاشتیم، یعنی آزمایشگاه سئو! هیچ چیز در سئو مطلق نیست، پس ما همه چیز را آزمایش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین نتایج را برایتان رقم بزنیم. علم سئو یک دنیای پویا و درحال‌تغییر است که روزبه‌روز با تحولات جدیدی روبه‌رو می‌شود. ما آخرین تغییرات موتورهای جستجو را پیگیری می‌کنیم، استراتژی‌های خود را دائما به‌روز می‌کنیم و با آزمایش کردن تکنیک‌های مختلف، از کارایی آن‌ها مطمئن می‌شویم. مهارت بیشتر، درآمد بیشتر سئولب نه‌تنها یک آزمایشگاه سئو، بلکه یک جامعه آموزشی فعال است. در سئولب، مهارت‌آموزان و علاقه‌مندان به سئو، زیرنظر علی حسینی، مفاهیم پیچیده و روش‌های بهبود جایگاه در موتورهای جستجو را فرا می‌گیرند. آن‌ها فرصت دارند تا دانش خود را گسترش دهند و با کسب مهارت‌های جدید، به بازار کار وارد شوند. با کمک ما مورد توجه قرار بگیرید… هدف ما این است که به کسب‌وکارهای مشتریان خود کمک کنیم تا در فضای رقابتی، به اوج برسند و جایگاه برتری در نتایج جستجو داشته باشند. بنابراین، صاحبان وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند از خدمات سئولب بهره‌برداری کنند و رتبه‌های برتر را قبضه کنند! چرا سئولب؟ تخصص و تجربه: با کوله‌باری از تجربه، راهکارهایی موثر و کارآمد را به مشتریانمان ارائه می‌کنیم. رویکرد سفارشی: برای ما مهم است که کسب‌وکار شما را به‌خوبی بشناسیم. با تعیین نیازهای شما، استراتژی‌های خاص و منحصربه‌فردی برایتان طراحی می‌کنیم تا به بهترین نتایج دست یابید. شفافیت و ارتباط فعال: ما مشتاق هم‌صحبت‌شدن با شمائیم! همواره شما را در جریان فرآیند کاری، هزینه‌ها و میزان پیشرفت پروژه قرار می‌دهیم. بیائید با هم پیشرفت کنیم! ما از همکاری با شما لذت می‌بریم و برای ساخت یک کسب‌وکار موفق، لحظه‌به‌لحظه در کنار شما خواهیم بود.

سئو سایت شما

بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری!سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! میاری! سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری!

پکیج های آموزشی

بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری!سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری!میاری! سئو لب یک کارگاه و یا کلاس آموزشی ساده نیست، بلکه یه سبک زندگیه که توش میخندی، گریه می‌کنی، بازی می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری! می‌کنی و کلی تجربه فنی و غیر فنی بدست میاری!

مدیر عامل

علی حسینی فارغ التحصیل رشته نرم افزار از دانشگاه صنعتی شریف بنیانگذار سئولب اولین آژانس تخصصی خدمات و آموزش تجربه محور سئو در ایران است. مدیریت سئو وب سایت کلید، آژانس مسافرتی علی بابا و مدیریت سئو و عضویت در پرفورمنس مارکتینگ دیجی کالا، بخشی از فعالیت های مهندس علی حسینی هستند. همچنین مدیر دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین، مشاور سازمان فناوری اطلاعات ایران و عضویت در تیم سئو دیجی استایل نیز در رزومه کاری ایشان. چالش این روزهای علی حسینی تربیت سئوکاران جوان در سئولب است.

تیم سئو

کارشناس سئو

سارا سهرابی

کارشناس سئو

آیدا قلعه

کارشناس سئو

کیمیا خالق پور

کارشناس سئو

پارسا سلطانی جاوید

تیم فنی

بخش فنی

محسن محمدپور

بخش فنی

محمد نادی

بخش فنی

حانیه صوتی

تیم فروش

مدیر مالی

نسترن موسوی

مدیر فروش

الهام حسینی

تیم دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتر

نیوشا درودی

دیجیتال مارکتر

نگین ابوالحسن زاده