ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج جستجو

یافتن رتبه کلمه کلیدی

v = 1.0

ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج جستجو

انتخاب کلمه کلیدی مناسب از مهم‌ترین فاکتورهای سئو است. اغلب متخصصین سئو به طور مداوم در جستجوی کلمات کلیدی خود در گوگل هستند. این روند به شدت زمان‌بر است و به یکی از کارهای روتین یک سئوکار تبدیل شده است. ابزارهای یک متخصص سئو به قدری زیاد است که اگر بخواهد از آنها استفاده کند، باید زمان زیادی را غرق آنها شده و به جستجوی آنها بپردازد. به همین منظور سئولب تصمیم گرفته برای برطرف کردن این کار طاقت فرسا ابزاری رایگان و بسیار مفیدی تهیه کند تا بتوانید به راحتی و تنها با نوشتن کلمه کلیدی مربوط به خود یا هر سایت دیگری جایگاه آن را به راحتی به دست آورید بدون آنکه نیازی باشد به گوگل سرچ کنسول مراجعه کرده یا حتی به شمارش جایگاه‌ نتایج گوگل بپردازید. قطعا برای همه شما پیش آمده که در به دست آوردن جایگاه دقیق یک کیورد دچار خطا و مشکل شده‌اید و مجبور شدید که دوباره این پروسه را طی کنید تا به یک عدد صحیح درباره جایگاه آن کلیدواژه برسید.

سئولب برای بررسی رتبه‌های کلمه کلیدی شما ابزاری طراحی کرده که به شما اجازه می‌دهد روند بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت خود را در نتایج گوگل به راحتی رصد کنید. اگر متخصص سئو هستید این ابزار کوچک می‌تواند خیلی مورد استفاده شما قرار گیرد و دیگر نیازی نباشد که به صفحه جستجوی گوگل مراجعه کنید و مرتبا لیستی از کلمات کلیدی خود را سرچ کنید. تنها کافیست در قسمت جستجوی این ابزار کلمات مورد نظر خود را جستجو کرده و منتظر نتایج ساده و در عین حال پرکاربرد آن باشید.

چرا ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی سئولب

ابزار تحقیق جایگاه کلمه کلیدی در گوگل می‌تواند برای تمامی شما یک انتخاب خوب باشد. بهتر است این صفحه را به خاطر بسپارید تا به راحتی به ارزیابی کلیدواژه‌های خود بپردازید.

یکی از مزیت‌های خوبی که ابزار تحقیق جایگاه کیورد دارد، بررسی دقیق آن است، این ابزار از نتایجی که گوگل می‌اورد API می‌گیرد و می‌تواند به شما اطلاع دقیقی از جایگاه آن کیورد در موتور جستجوی گوگل بدهد.

استفاده از این ابزار کاربردی بسیار ساده است تنها کافی است کلمه مورد نظر خود را همراه با دامنه مدنظر خود در قسمت مشخص شده وارد کنید و اندکی صبر کنید تا جایگاه آن را به شما نمایش دهد.