بلاگ سئولب

علت بروز ارور 500 چیست، چگونه آن را پیدا و رفع کنیم؟

رور 500 یا HTTP EROR 500 یکی از خطاهای رایجی می باشد که ممکن است در هر سایتی اتفاق بیافتد. ارور 500 که از جمله ارورهای سه رقمی ای است که با عدد 5 شروع می شود ( 5**) و همواره خطایی از سمت سرور و هاست را نشان می دهد. خط زیرین ، صورت هایی است که خطای 500 معمولا در این قالب ها نمایش داده می شود.

ادامه مطلب

نکات ضروری قابل توجه هنگام تغییر قالب یک سایت

در پایان این چک لیست، مواردی را خواهید آموخت که باید بعد از تغییر قالب یک سایت از آن ها مراقبت کنید. در بیشتر موارد، اشتباهات و مشکلاتی را خواهید دید که باید فوراً آن ها را رفع کنید. سه یا چهار هفته پس از راه اندازی مجدد سایت، به طور معمول می توانید تشخیص دهید که آیا راه اندازی مجدد از نظر SEO موفقیت آمیز بوده است یا خیر….

ادامه مطلب

معرفی سایت هایی برای لینک سازی رایگان

متغیرهای مختلف گوگل مانند بک لینک شانس موفقیت سایت را افزایش می‌دهندهمۀ ما می‌دانیم که گوگل و سایر موتورهای جستجو سایت‌هایی را که به صفحات شما لینک دارند را ارزیابی می‌کنند تا محتوای شما را به درستی رتبه بندی کنند.

ادامه مطلب

پرسونای مخاطب چیست و چه تاثیری در سئو دارد

برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود بهتر است بازار هدف خود را به دقت بررسی کنید. در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا پرسونای مخاطب بازار هدفتان را پیدا کنید.

ادامه مطلب

نحوه استفاده از گوگل تگ منیجر

همه سایت ها به طلاعاتی در مورد رفتار کاربران در سایتشون نیاز دارند. در این مقاله سعی داریم بهتون آموزش بدیم که چگونه از تگ منیجر برای به دست اوردن این اطلاعات استفاده کنید.

ادامه مطلب

تکنیک های موثر در بهبود سئوی خارجی

برای کسب رتبه برتر در نتایج گوگل لازمه ترفند هایی از سئوی خارجی بدانیم. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تکنیک‌ها و ترفندهای مؤثر در بهبود سئوی خارجی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

همه چیز درباره سئو جاوااسکریپت

سئو جاوا اسکریپت چگونه است؟ در این مقاله قصد داریم هر آنچه یک متخصص سئو لازم است از javascript بداند را آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

cdn چیست و چه تاثیری بر سرعت سایت دارد

cdn یا شبکه تحویل محتوا چیست؟ استفاده از cdn چه تاثیری بر سرعت سایت و سئو سایت ما دارد. در این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب