بلاگ سئولب

پرسونای مخاطب چیست و چه تاثیری در سئو دارد

برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود بهتر است بازار هدف خود را به دقت بررسی کنید. در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا پرسونای مخاطب بازار هدفتان را پیدا کنید.

ادامه مطلب

نحوه استفاده از گوگل تگ منیجر

همه سایت ها به طلاعاتی در مورد رفتار کاربران در سایتشون نیاز دارند. در این مقاله سعی داریم بهتون آموزش بدیم که چگونه از تگ منیجر برای به دست اوردن این اطلاعات استفاده کنید.

ادامه مطلب

تکنیک های موثر در بهبود سئوی خارجی

برای کسب رتبه برتر در نتایج گوگل لازمه ترفند هایی از سئوی خارجی بدانیم. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تکنیک‌ها و ترفندهای مؤثر در بهبود سئوی خارجی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

همه چیز درباره سئو جاوااسکریپت

سئو جاوا اسکریپت چگونه است؟ در این مقاله قصد داریم هر آنچه یک متخصص سئو لازم است از javascript بداند را آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

cdn چیست و چه تاثیری بر سرعت سایت دارد

cdn یا شبکه تحویل محتوا چیست؟ استفاده از cdn چه تاثیری بر سرعت سایت و سئو سایت ما دارد. در این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

آموزش بهترین ساختار url در سئو

ساختار مناسب آدرس صفحات یا url structure یکی از مباحث مهم در سئو می باشد.در این مطلب با ما همراه باشید تا با مناسب ترین ساختار url آشنا شوید.

ادامه مطلب

چطور بهترین کلمه کلیدی را سئو مطالب انتخاب کنیم؟

بهترین محتوا را هم بنویسید اگر در نتایج گوگل رتبه نگیرد مورد توجه قرار نمیگیرد. پس در این مطلب همراه ما باشید تا با انتخاب کیورد مناسب مطالب تان را سئو کنید.

ادامه مطلب

صفر تا صد الگوریتم‌های گوگل

اگر یک کسب‌وکار اینترنتی دارید، گوگل بهترین منبع جذب ترافیک و مخاطبان هدف است! در این مقاله به بررسی الگوریتم‌های گوگل پرداختیم تا با رعایت آن‌ها بتوانید به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید.

ادامه مطلب