بلاگ سئولب

۱۰ راهکار کاربردی برای سئو تصاویر

سئو تصاویر یکی از مهم‌ترین عوامل در بهینه سازی یک سایت است. اینکه سایت شما وردپرس است یا با هر زبان دیگری نوشته شده است تفاوتی نمی‌کند باید سئو تصاویر به درستی رعایت شود.

ادامه مطلب

لینک شکسته (broken link) حکم گل به خودی دارد؟

لینک شکسته (broken link) چیست؟ داشتن درک عمیق از لینک شکسته باعث جلوگیری از زدن گل به خودی می‌شود.

ادامه مطلب

کاهش حجم تصاویر رتبه سایت شما را جا به جا می‌کند؟ چقدر روی سئو تاثیرگذار است؟

کاهش حجم تصاویر آیا می‌تواند رتبه سایت شما را جابه جا کند؟ این سوالی است که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. با ما همراه باشید تا به جزئیات درباره نحوه کاهش حجم تصویر بپردازیم.

ادامه مطلب

تگ کنونیکال (Canonical Tag) چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟

تگ کنونیکال چیست؟ چرا باید از تگ کنونیکال استفاده کنیم؟ canonical tag به ما کمک می‌کند که صفحاتمان را به درستی به گوگل معرفی کنیم.

ادامه مطلب

چطور فایل های pdf را سئو و canonical کنیم؟

آموزش صفر تا 100 بهینه سازی فایل های pdf همراه با کنونیال کردن آنها | فقط 6 دقیقه زمان برای رساندن فایل های pdf خود به صفحه اول گوگل فاصله دارید کلیک کنید.

ادامه مطلب

راهنمای کامل سئو تکنیکال

قطعا سئو تکنیکال به گوشتان خورده! یکی از مهم‌ترین موارد در سئو همین سئو فنی یا تکنیکال است که از زیر مجموعه‌های سئو داخلی است. رعایت این اصول باعث تفاوت زیادی در رتبه بندی سایت شما می‌شود

ادامه مطلب

آموزش 0 تا 100 انکرتکست [Anchor text] در سئو

انکرتکست نقش پررنگی در سئو و لینک سازی دارد. استراتژی‌های لینک سازی داخلی و خارجی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خوب است نحوه استفاده درست آن را بدانید.

ادامه مطلب

آموزش تکنیک‌های جادویی سئو کلاه سفید در سال 2021 + نکات تجربی

سئو کلاه سفید یا سئو کلاه سیاه؟ سوال واضحی است اما در پاسخ می‌تواند عمیقا مشکل باشد. در این مقاله به مزایا و تکنیک های جادویی سئو کلاه سفید پرداخته ایم

ادامه مطلب