این سایت است که می‌ماند!!!

برنامه نویسی و طراحی سایت شما توسط لابراتور قدرتمند سئولب


قابلیت‌های فنی

مدیریت صفحات فرود اختصاصی

مدیریت بلاگ

مدیریت تگ‌های سئو



ماژول فروشگاه آنلاین

قابلیت چند زبانگی سایت

مدیریت کاربران



قابلیت اتصال به تمامی درگاه‌های بانکی

ماژول ارتباط با مشتریان

طراحی کاملا ریسپانسیو



مدیریت منوها

بهینه‌سازی تصاویر

ماژول ریپورت‌های حرفه‌ای


طراحی سایت حرفه‌ای
حاشیه
قاب
پس زمینه
سایه
اسکچ

در چند جلسه به صورت کامل درخواست‌ها و طراحی ذهنی کارفرما توسط یک طراح و گرافیست حرفه‌ای UI بر روی کاغذ انجام می‌شود و کلیت طرح سایت آماده خواهد شد.

وایرفریم

در این مرحله تمامی طرح‌های مرحله اسکچ به صورت دیجیتالی شده و اجزا هر صفحه از سایت مورد تایید کارفرما قرار خواهد گرفت.

موکاپ

در مرحله سوم از طراحی UI هویت بصری وبسایت به صورت کامل مشخص خواهد شد. تمامی اجزا، رنگ‌ها و آیکون‌ها انتخاب شده و UI سایت به صورت کامل تحویل می‌شود

چرا طراحی سایت با سئولب؟

طراحی سایت از لحاظ زیبایی و ایجاد قابلیت های جدید همیشه در حال تغییر است. و یک کسب و کار زنده، پویایی را از طریق تغییرات مداوم و به روز رسانی وب سایت سازمان خود نشان می دهد.

اما آیا این همه مسیر است؟ ما در سئولب به پشتوانه سال‌ها کار با برندهای مختلف و شرکت های بزرگ متوجه شدیم که یکی از مواردی که کارفرما در زمان سفارش یک وب سایت جدید فراموش می کند؛ هسته اصلی وب سایت است که با ساختار و معماری ایجاد شود که اصول سئو در آن پیاده سازی شود و در آینده قابلیت توسعه هم داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

در کنار دیزاین زیبا، پیاده سازی قوانین تجربه کاربری، ساخت قابلیت های مورد نیاز کسب و کار، فراموش نکنید که شما پس از طراحی وب سایت در آینده نیاز دارید تا فرایندهای بازاریابی آنلاین را در وب سایت خودتان اجرا کنید که یکی از تاثیرگذارترین آنها سئو است.

از سئولب یک وب سایت سئوفرندلی بخواهید.

ما در سئولب اعتقاد داریم که اگر در زمان طراحی وب سایت یک متخصص سئو در کنار شما قرار داشته باشد، می تواند ساختار سایت را از همان ابتدا با تکیه بر قوانینی که گوگل برای سئوی وب سایت‌ها اعلام کرده، طراحی کند و هزینه شما را در ادامه فرایند کمتر کند.

با همین نگرش ما در کنار تمام اصول و قواعد استاندارد در طراحی یک وب سایت اختصاصی، وب سایتی را از ابتدا به شما تحویل می دهیم که مطابق با اصول سئو و دارای پرفورمنس بالایی باشد.

این یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت در سئولب است که به مشتریان ما کمک کرده تا عملکرد بهتری در گرفتن جایگاه های گوگل به نسبت رقبایشان داشته باشند.

از سئولب یک وب سایت کاملا اختصاصی تحویل بگیرید.

از روز شروع فرایند طراحی وب سایت با ما جلساتی برگزار می شود تا کسب وکار شما به خوبی توسط تیم ما درک شود، نیازهای شما از یک وب سایت شناسایی شود و کاربران شما هم دسته بندی و بررسی شوند.

تمامی این فرایند برای هر وب سایت به صورت کاملا اختصاصی انجام می شود و توسط متخصصین ما دیزاین صفحات و مسیر حرکت یا به اصطلاح سفر مشتری در آن پیاده سازی می شود.

از سئولب بیشتر از استانداردها بخواهید.

اگر شما هم در تبلیغات طراحی وب سایت مواردی مثل طراحی ریسپانسیو، امنیت بالا یا سرعت بالا را دیده اید، باید بدانید که تمامی این موارد با توجه به پیشرفت در زبان های برنامه نویسی و استانداردهایی که در این دانش به وجود آمده است همگی از ملزومات کار است.

شما بدون یک وب سایت ریسپانسیو شانسی برای نمایش وب سایت شرکت خود به مخاطبینی که از طریق موبایل سرچ انجام می دهند ندارید و این در واقع نیمی بیشتر از مخاطبین شماست.

در تمام مسیر همراه شما هستیم.

از زمان مشاوره و برگزاری جلسات اولیه در صورتیکه امکان همکاری و پیاده سازی وب سایت مد نظر شما وجود داشته باشد شما با متخصصان حرفه ای ما در ارتباط خواهید بود تا نیازمندی کسب و کار شما شناسایی شود و بهترین راهکار به شما ارائه شود..

در ادامه متخصص UI که بخش طراحی را به عهده دارد با تسلط بر قوانین تجربه کاربری UX شما را در هم در طراحی زیبا و هم در پیاده سازی مسیر مشتری هدایت می کند.

حتی پس از تحویل گرفتن وب سایت هم تیم سئولب با شما در ارتباط است تا در کنار آموزش کار با یک وب سایت اختصاصی دغدغه های ورود شما به کسب و کار دیجیتال مانند سئو یا تولید محتوا و کانال های دیگر بازاریابی دیجیتال را برطرف کند.

قبل از سفارش وب سایت جدید

بهتر است قبل از شروع این فرایند و درخواست دادن به یک تیم جدید، چند نکته را در نظر بگیرید.

مهم تر از همه این است که شما بهتر از هرکسی مشتریان خودتان را می شناسید و می دانید که به چه بخش هایی در وب سایت نیاز دارند، پس خواسته خود را براساس نیاز مشتری لیست و الویت بندی کنید و در نهایت تیمی پیدا کنید تا مطابق با نیاز شما کار را انجام دهند، نه براساس توانایی‌ها و نظرات خودشان.

مهم تر این است که قبل از بستن قرارداد طراحی وب سایت، مسیر فرایند ، فازهای اجرایی و زمان بندی انجام هر مرحله را مشخص کنید.

در طول همکاری با تیم طراحی سایت

بعد از بستن یک قرارداد شفاف و مطمئن دنبال ایجاد یک نتیجه باکیفیت باشید. یکی از مهم ترین بخش‌ها در این مرحله دست پیدا کردن به یک طراحی زیبا و اصولی برای صفحات وب سایت است. هرچقد شما در تعیین اهداف تان دقیق تر باشید، متخصص و طراح می تواند دقیق تر عمل کند.

حتی اگر نمونه هایی نزدیک به آنچه در ذهنتان است دارید به دیزاینر نشان دهید. در این مرحله انتخاب عناصری که کاملا به ویژگی های برند شما ارتباط دارد، مانند: رنگ و فونت و کاراکترهای شخصی به عهده شماست.

پس اگر برند بوک دارید آن را در اختیار تیم طراحی بگذارید و اگر نه، در سازمان خود در مورد موارد مهم تصمیم گیری کنید.

ما در سئولب در هر مرحله از شما تایید می گیریم تا مرحله بعد را شروع کنیم. یکی از عوامل سرعت گرفتن این فرایند این است که شما به سرعت بتوانید تایید یا رد موارد را به ما اطلاع دهید و تغییرات لازم با سرعت انجام شود.

پس از تحویل وب سایت درخواستی

این تازه شروع راه است. شما پس از قرارداد اطلاعات بر روی وب سایت شرکتی یا فروشگاهی خود نیاز دارید تا این وب سایت دیده شود.

به همین دلیل فعالیت های مارکتینگ از جمله سئو اهمیت پیدا می کند. شما باید بتوانید از طریق وب سایتتان بفروشید یا مشتری جذب کنید.

هسته اصلی وب سایتی که از سئولب تحویل گرفته اید، سئوفرندلی است و سایت شما آمادگی دارد تا فرایند سئو را شروع کند. اصلا نگران نباشید تیم ما درکنار شما خواهد بود تا وب سایت خود را تست کنید، مشکلات آن را برطرف کنید و شروع به کار کنید.

همینطور تیم ما در تدوین استراتژی، برنامه ریزی اجرایی و ایجاد محتوای مناسب می تواند شما را همراهی کند.

بالاترین راندمان کاری سایت

Best performance for SEO operation.

class html_reader {

public $url;
public $domain;
public $dom;
public $selector;
public $header;
public $content;
public $error;
public $errorMsg;

public function __construct($url) {
$parse = parse_url($url);
$this->url = @$parse['scheme'] ? $url : 'http://' . $url;
$this->domain = @$parse['host'];

$dom = new DOMDocument();
libxml_use_internal_errors(true);

$this->content = file_get_contents($this->url);
$dom->loadHTML($this->content);
//libxml_clear_errors();
$this->selector = new DOMXPath($dom);
}
}

طراحی پایگاه داده

در این مرحله مشخص می‌شود که داده‌های سایت بر چه اساسی می‌بایست ساماندهی شده و با یکدیگر پیوند داده شوند. و بدین‌ترتیب پایگاه داده‌های سایت طراحی می‌شود.

کد نویسی فرانت

پس از طراحی کامل UI به صورت گرافیکی حال نوبت به کدنویسی فرانت سایت و تبدیل طراحی گرافیکی به نسخه وب است.

کد نویسی بک

بک‌اند قسمتی از سایت است که در دید مخاطب قرار ندارد اما نقشی بسیار حیاتی در طراحی سایت را ایفا می‌کند زیرا تمامی فانکشن‌ها و فرآیندهای سایت در این قسمت برنامه‌ریزی شده و اجرا می‌شود. برنامه‌نویسی بک‌اند به صورت موازی از شروع طراحی سایت آغاز شده و تا زمان تحویل نهایی سایت پیش خواهد رفت.

مراحل اجرای طراحی سایت

مراحل طراحی سایت در سئولب
پشتیبانی و همراهی ما در مراحل طراحی سایت

درخواست مشاوره طراحی سایت

سوالات متداول

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

بله پس از جلسه مشاوره و بررسی دقیق نیازهای شما پروژه طراحی سایت شما فازبندی شده و بر اساس حجم کار و فازهای تایید شده توسط شما هزینه طراحی نیز با توجه به فازها به دو مرحله یا در صورت بزرگ بودن پروژه بیشتر تقسیم میگردد که بر اساس فازهای اجرایی مشخص خواهد شد.

پشتیبانی سئولب بعد از تحویل سایت به چه صورت خواهد بود؟

ما پس از تحویل کامل سایت شما نیز شما را تنها نخواهیم گذاشت. در مرحله اول پس از تکمیل و تحویل پروژه طراحی سایت شما ۴۵ روز شما را پشتیبانی خواهیم کرد و پس از آن نیز در صورتی که نیاز به پشتیبانی و یا ایجاد تغییرات و اضافه کردن ماژول‌های جدید بر روی سایت خود داشته باشید در اسرع وقت می‌توانیم نیازهای شما را مرتفع کنیم.

طراحی سایت سئولب چه تفاوتی با وردپرس دارد؟

طراحی سایت در سئولب به صورت اختصاصی و تحت فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌شود. در سیستم اختصاصی بر خلاف وردپرس، محدودیتی برای امکانات اضافه و سفارشی‌سازی بخش‌های مختلف وجود ندارد. علاوه بر این طراحی ساختار اختصاصی به نحوی انجام شده است که در دراز مدت و زیاد شدن محتوا سایت، دچار کندی و سنگین شدن سایت نشود. همچنین سیستم اختصاصی از امنیت و سرعت بارگزاری بالاتری نسبت به وردپرس برخوردار است.

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) شامل هزینه جداگانه می‌شود؟

به هیچ وجه، مزیت اصلی استفاده از خدمات طراحی سایت سئولب این است که در تمامی مراحل کدنویسی سایت اصول سئو رعایت شده و در ایده‌آل‌ترین شرایط اجرا می‌شود. اما همان‌طور که می‌دانید فرآیند سئو تنها به بهینه بودن کدنویسی سایت منتهی نمی‌شود و برای حضور شما در صفحه اول گوگل موارد بسیاری دارای اهمیت است که در این زمینه نیز پس از طراحی سایت سئولب می‌تواند به شما مشاوره داده و شما را همراهی کند.

آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف سئولب هستید ؟