معرفی ابزار GTmetrix | از core web vitals چی می‌دونید؟

آموزش جی تی متریکس

شنبه 13 دی 1399

 

 آموزش جی تی متریکس | معرفی ابزار GTmetrix

جی تی متریکس ابزاری برای بررسی و تحليل سرعت سايت‌ها است. اين ابزار يكی از سرويس‌های كاملا رايگان دو شركت گوگل و ياهو است كه با کمک آن می‌توانيد میزان سرعت بارگذاری وگزارش‌های کاملاً دقیقی از عملکرد وب سایت به دست آوريد. جی تی متریکس آپديت جديد خود را بر اساس  هسته Google Lighthouse و Page Speed Insights عرضه كرده است. در اين آپديت فاكتورها و معيارهایی مانند   FCP و FP ،TBT ،TTI كه بيشتر سايت‌های ايرانی و خارجی در آن رتبه پایینی دارند، معرفی شده است.
گوگل سال 2021 را سال CORE WEB VITALS  نامگذاری کرده است. سالی که بسیاری از فاکتورها و معیارها را در گزارش آماری کراول (crawl) تغییر خواهد داد و این تغییرات قطعا در مشاغل و کسب و کارها اثرگذار است. آیا به این تغییرات فکر کرده‌اید؟ از آپدیت‌های جدید مطلع هستید؟ در ادامه مجموعه آموزش جی تی متریکس قصد معرفی، آموزش و بررسی این فاکتورها و معیارهای جدید را داریم، با مطالعه مقالات بعدی با ما همراه باشید.
 
قسمت بعد معیار های سنجش gtmetrix:
 
آموزش جی تی متریکس | قسمت ۱ - معیارهای سنجش جی تی متریکس
 
 

تیم تحریریه سئولب

تیم تحریریه سئولب متشکل از چندین متخصص سئو و تولید محتواست که پس از تالیف و ترجمه که از سایت‌های معتبر گردآوری می‌شود در وبلاگ تخصصی سئولب به انتشار می‌رسد.

نظرات کاربران

نظر تازه ای ثبت کنید

در حالتی که وارد سایت شده باشید درج کامنت منجر به کسب امتیاز در کلاب می شود