Raised circle image

مدرس:

سید علی حسینی


شروع دوره:

24 آذر 1399


زمان برگزاری دوره:

15 تا 19


محل برگزاری:

خیـــابـــان آزادی، ابتدای جاده لشگری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی، فضای کار اشتراکی زاویه، اتاق کارگاه زاویه
دریافت سرفصل‌های دوره

دانلود فایل pdf


قیمت دوره: 3,150,000 تومان

اگر شما هم تصمیم گرفته اید در مسیر سئو مستر شدن، سئولب شما را همراهی کند و علاقه مندید تا توانایی و مهارت‌های خود را در این زمینه افزایش دهید ما سئو حرفه ای (SEOPro) را به شما معرفی میکنیم.

آموزش سئو دارای سطح بندی متفاوتی است که معمولا این سطح بندی در آموزشگاه‌های دیگر انجام نمی‌شود. در این مسیر پس از گذراندن سئوبیس شما می‌توانید دوره سئو حرفه ای را انتخاب کنید.

البته ذکر این نکته ضروری است که اگر شما با مفاهیم اولیه این حوزه آشنایی دارید، تجربه کار در این زمینه دیجیتال مارکتینگ را دارید یا با خودآموزی و مطالعه جدی بر مفاهیم سئو تسلط دارید می‌توانید بدون گذراندن دوره مقدماتی وارد این دوره شوید.

در این دوره فرض بر این است که متقاضیان بر مفاهیم اولیه بهینه سازی و طراحی مبتدی سایت تسلط دارند و با توجه به این، بعد از دوره‌ای کوتاه از مفاهیم پایه ای سئو به مباحث تخصصی که مورد نیاز یک متخصص حرفه ای است، می‌پردازیم.

تمایز سئو حرفه ای با دوره های دیگر سئو:

در این دوره شما به عنوان یک فرد که صرفاً به سئو علاقه‌مند است، تلقی نمی‌شوید. بلکه شما در این دوره علاقه دارید تا توانایی خود را از دانش سئو افزایش دهید تا یک متخصص شوید و از این توانایی برای پیدا کردن یک موقعیت شغلی بهتر یا بهبود ورودی های ارگانیک برای کسب و کار آنلاین خود استفاده کنید.

در سئو حرفه ای شما با جزئیات بیشتری با مفاهیم تکنیکال آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه با داشتن یک ساختار مناسب فنی قوی برای یک وب سایت نتیجه ای متفاوت از رقبا دریافت می‌کنید.

اگر یکی از سوالات شما یا کارفرمایانی که با آنها برخورد داشته‌اید این است که روزانه چه تعداد محتوا برای وب سایتم تولید کنم؟

این دوره دقیقا جایی است که به شما می‌آموزد که چگونه با کمک گرفتن از قدرت Technical SEO بهینه ترین استراتژی محتوایی برای موتورهای جستجو و کسب و کار خودتان داشته باشید و از طرز تفکر تولید محتوای بیش از اندازه یا خرید روزانه لینک های خارجی با هزینه‌های بالا بیرون بیایید.

در طول این دوره بهترین روش حل مساله ای که به شما پیشنهاد می شود این است تا یک وب سایت شخصی داشته باشید و آنچه که در جلسات یاد می‌گیرید به صورت واقعی تست کنید تا در طول دوره با چالش های این کار آشنا شوید.

شباهت این دوره با دوره های دیگر سئو:

سئو حرفه ای مخصوص افرادی است که به مفاهیم پایه و ابتدایی سئو تسلط دارند، پس در هر آکادمی که برای یادگیری سئو پیشرفته اقدام می کنید به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که با سئو مبتدی آشنا نباشید و عدم آشنایی شما با مفاهیم اولیه سئو باعث می شود تا بخش عمده ای از مطالب را از دست بدهید و یادگیری به خوبی انجام نگیرد.

هم چنین هر دوره پیشرفته‌ای باید تمام بخش ها از جمله سئو داخلی یا On-page SEO و سئوی خارجی یا Off-Page SEO و محتوی یا Content را شامل شود و سرفصل های آن طبق توصیه های گوگل و پژوهشگران جهانی حوزه تنظیم شود. در دوره SEOPro تلاش شده تا با آگاهی از جدیدترین مباحث سئو سرفصل‌های دوره بر طبق آموزش های معتبر جهانی تنظیم و تدریس شود.

سرفصل های دوره سئو حرفه ای:

 این دوره به 6 بخش تقسیم می‌شود که هریک از این بخش ها از زیر مجموعه های On-page ، Off-page و Content است.

شروع این فرآیند با سئو On-page یا تکنیکال آغاز می شود، چون یک بستر و ساختار مناسب در وب سایت شما می تواند پایه ای مستحکم برای فرآیند بهینه سازی وب سایت شما باشد.

از جمله موارد زیرمجموعه بهینه سازی ساختار می توان به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای بهینه بودن سایت، ساختار صفحات و ساختار مناسب برای آدرس دهی صفحات اشاره کرد که از مباحث مهم این بخش می باشند.

بخش دوم به بررسی پرفورمنس یک وبسایت می‌پردازد و با کمک ابزارهایی پیشرفته که در این دوره به شما معرفی می‌شود، می‌آموزید که چگونه عملکرد یک وبسایت را تحلیل کنید و در مورد بهبود شرایط آن تصمیم بگیرید. در این بخش با بهینه کردن تصاویر و فایل ها، بهینه سازی سرور، شبکه انتقال محتوا و بسیاری موارد دیگر نیز آشنا می شوید .

بخش سوم سنجش خوانایی است. سنجش خوانایی در یک وبسایت به بررسی فایل‌های HTML ، بهینه سازی تگ هایی مانند تایتل و تصاویر، متاتگ‌ها، HTML5 و آشنایی با استراکچر دیتا می‌پردازد.

در دسترس بودن یکی از مهم ترین مباحث مورد و بخش چهارم این دوره آموزشی است. تنظیمات بهینه سرور و استفاده مناسب و منطقی از ریدایرکت‌ها فقط بخش از اطلاعات این بخش است.

اگر منتظر اطلاعات و آموزش های مرتبط با محتوای سئو محور هستید، بخش پنجم از سرفصل‌های این دوره با مبحث استراتژی محتوایی شروع می شود و با تحقیق کلمات کلیدی، آنالیز، تهیه Keyword Map ، ایجاد Keyword Strategy و شناخت Topic Cluster و نحوه تصمیم‌گیری در مورد ساختار محتوایی مورد نیاز وبسایت یک کسب و کار، ادامه پیدا می کند.

اما بخش آخر و بخشی که برای تعداد زیادی از علاقه مندان سئو مهم و جذاب است لینک‌سازی و متدولوژی لینک گرفتن برای یک وب سایت است. در این بخش شما با روش‌هایی آشنا می‌شوید که مدرس این دوره، مهندس علی حسینی برای وب‌سایت هایی که رتبه برتر گوگل در وب فارسی هستند، استفاده کرده است.

مدرس دوره:

 دوره سئو حرفه ای توسط مهندس علی حسینی مشاور و متخصص سئو تدریس می شود. علی حسینی بنیان گذار سئولب و مجموعه گرندیما است که سابقه مدیریت سئو برندهای معتبری مانند دیجی‌کالا و علی بابا را در کارنامه خود دارد و مشاور سئو برندهایی هم چون کیلید، نماوا، داروکده و بسیاری از استارتاپ ها و برندهای ایرانی هست. 

برای بررسی بیشتر نمونه‌کارها و آشنایی با مدرس دوره سئو می توانید وب سایت شخصی علی حسینی را مطالعه کنید.

سئو حرفه ای (سئو پرو)

در مسیر کسب تخصص در سئولب، پس از آموزش مبانی و اصول سئو دوره سئو حرفه ای وجود دارد که هدف آن آموزش سئو به صورت تخصصی و پیشرفته به علاقه‌مندان این رشته تخصصی در دیجیتال مارکتینگ است. علاقه‌مندانی که مایل به ادامه مسیر در رشته سئو هستند با شرکت در دوره سئو حرفه ای یا سئوپرو به یادگیری مباحث عمیق‌تر به صورت جامع و یکپارچه مشغول می‌شوند. یادگیری موضوعاتی که کم‌تر در محافل مرتبط یا گردهمایی‌ها یا حتی دیگر دوره ها شنیده شده است.

این دوره مناسب افرادی است که سئو را به عنوان حرفه و تخصص خود انتخاب کرده یا افرادی که دانش سئو را به صورت ابتدایی داشته و قصد عمیق کردن این دانش را دارند.

 

همانند دوره SEOBase از سه منظر زیر به موضوع آموزش سئو پرداخته می‌شود:

  •  On Page
  • Content
  • Off Page

 و در نهایت تدوین و پیاده سازی استراتژی مناسب برای شروع به سئو یک سایت آموزش داده خواهد شد.

نظرات کاربران

سولماز
یکشنبه, 04 آبان 99
براي من باعث افتخار كه در اين دوره شركت كردم.اگر بخوام طبقه بندي كنم اين كلاس رو به دو بخش توانايي و رفتار استاد و محتواي مطالب، بايد بگم كه شخصيت استاد درخشان ترين بخش كلاس هست. ايشون كاملا با مسائل مطرح شده در كلاس دست و پنجه نرم كردند و به نظرم هر انچيزي كه در كلاس عنوان مي كنند روزي به كار يك سئو وب مستر خواهد امد و با اون موضوع مواجه خواهد شد.موضوع بعد علاوه بر دانش قدرت انتقال بسيار خوبي دارند و كمتر موضوعي رو فراموش ميكنند و اين نشونه اشراف كامل ايشون به مطالب هست. در مورد موضوع دوم يعني محتواي مطالب هم به صورت كامل مطالب موضوعي سئو پوشش داده خواهد شد.و استاد هم مروري روي سئو بيس دارند و هم در تكميل آن به سئو پيشرفته ميپردازند
مهدی
یکشنبه, 04 آبان 99
سلام من قبلا در دوره های اساتید دیگر شرکت کردم اما تمایز دوره سئو پرو و آقای حسینی با دیگر دوره ها : 1. در دوره سئو پرو مباحث عمیق و تخصصی مطرح میشود و آقای حسینی دانشجویان را به تعامل و فعالیت وامیدارد و هرکس مشارکت نکند باید شیرینی بگیرد. فضای کلاس خسته کننده نیست و این از مهارتهای آقای حسینی است. 2. دانش، اطلاعات و تجربیات وسیع آقای حسینی به خاطر سابقه مدیریت سئو در برندهای بزرگ همچون دیجی کالا و علی بابا و ... موقعیت بسیار منحصر به فردی برای دانشجویان دوره سئو پرو فراهم میکند تا از آن بهرمند شوند.
بهاره مصفا
شنبه, 03 آبان 99
با اینکه این دوره را به صورت آنلاین گذروندم ، برای من بسیار مفید بود و تمامی مطالب را پوشش میداد.
حمید اسماعیلی
شنبه, 03 آبان 99
سلام متاسفانه من راضی نبودم از دوره، درسته یه سری موارد خوبی رو یادگرفتم و خب همه این ها ب کنار در حضور اقای حسینی بودن خودش کلیه، ولی ایشون متاسفانه یه سری از موارد رو ک توی خود آموزش میگفتن در جلسات بعد آموزش میدن رو یاد ندادن و من چندبار ک بهشون گفتم گفتن برای گفتن این مطالب باید دوباره ویدئو گرفت و زمان ندارم و... در صورتی که درسته زمان میگیره ولی خب هزینه هم داده شده بود برای آموزش و خودم شخصا کاری رو ک زمانش رو ندارم هیچ وقت هزینه ای براش نمیگیرم که بخام ناقص انجام بدم.. اما قطعا یک سری از دوستان که مبتدی هستند از آموزش و نحوه تدریس کاملا راضی هستن...
سئولب در پاسخ به حمید اسماعیلی
دوشنبه, 05 آبان 99
نظر :سلام آقای اسماعیلی ممنون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید من متوجه شدم که شما اکثر جلسات کلاس رو غایب بودید و طبیعی هست که دوستانی که در کلاس حضور داشتند در همون جلسه سوالشون رو میپرسن و به سوالشون هم پاسخ داده شده و بیشتر تایم کلاس به جواب دادن سوالات میگذره و د رنهایت سوالات دوستانی که غایب هستند به تاخیر میوفته
روشن احمدی
شنبه, 03 آبان 99
من بصورت اتفاقی با این دوره آشنا شدم ولی واقعا و بدون اغراق میگم بهترین دوره ای بود که شرکت کردم.بجز سئو تو این دوره کلی چیز جدید یاد گرفتم که اگه این دوره رو نمیومدم شاید هیچ وقت بهشون بر نمیخوردم.
احسان
شنبه, 03 آبان 99
سلام... دوره ی عالی بود و خیلی از مطالب سئو رو پوشش میده ولی حتما وقتی این دوره رو شرکت میکنین واسه هر جلسه ، ساعت ها کار عملی توی خونه کار انجام بدین روی تکنیک های سئو درس داده شده و روی رفرنس هایی که میگن فقط مانور بدین و مطالعه کنین... به شدت پیشنهاد میکنم شرکت کنین و بعد از اون توی سئو لب به صورت گروهی دانشتون رو به چالش بکشین.

نظر تازه ای ثبت کنید