در حال بارگزاری

تیپ های شخصیتی مخاطبین

تیپ شخصیتی آرام: این گروه از مخاطبان بیشتر متمرکز بر جستجوی اطلاعات و مطالعه‌ی محتوای مفید و کاربردی هستند. آنها بیشتر به دنبال راهکارهای مشکلات خود هستند و بیشتر به دنبال روش‌های بهینه برای رسیدن به اهدافشان می‌گردند.

تیپ شخصیتی فعال: این گروه از مخاطبان بیشتر به دنبال کسب اطلاعات و خرید محصولات هستند. آنها به دنبال فرصت‌هایی هستند که می‌توانند به آنها کمک کند تا به اهداف خود برسند و در حال تحقق آنها هستند.

تیپ شخصیتی خلاق: این گروه از مخاطبان بیشتر به دنبال محتوای جذاب و خلاقانه هستند. آنها به دنبال ایده‌های جدید و نوآورانه هستند و بیشتر به دنبال محتوایی هستند که تجربه‌ی متفاوتی را برایشان به ارمغان بیاورد.

تیپ شخصیتی اجتماعی: این گروه از مخاطبان بیشتر به دنبال ارتباط با دیگران و اشتراک گذاری تجربیات هستند. آنها بیشتر به دنبال فعالیت‌هایی هستند که باعث افزایش تعاملات اجتماعی و ارتباطات بین افراد می‌شود.

تیپ شخصیتی تحلیلی: این گروه از مخاطبان بیشتر به دنبال دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع هستند. آنها به دنبال تحلیل و بررسی اطلاعات هستند و بیشتر به دنبال مطالبی هستند که به آنها کمک می‌کند تا به نتایج دقیق‌تری برسند.

نظرات

لطفا ابتدا وارد شوید
  • محمد رضا حبیب پور
    محمد رضا حبیب پور
    1402:06:31 08:15:32

    صدا خیلی ضعیفه خش داره انگار

علی حسینی

علی حسینی

مدرس دوره

مدت دوره 7:9:34
تعداد جلسات: 42
نوع دوره: دوره ویدئویی
آخرین آپدیت: ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف سئولب هستید ؟